Garaj Kapıları

Seksiyonel garaj kapıları, müstakil konut ve apartmanların araç girişlerinde, aracınızı her türlü hava şartlarından korumak ve kapalı otoparkın güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Garaj kapısı için bırakılmış boşluk ölçüleri, genişlik, yükseklik, kiriş mesafesi, derinlik gibi değilkenler garaj kapısının seçimini etkilemektedir. Panelin iki tarafındaki tekerleklerin kılavuz ray içinde dikey hareket etmesi ve tavanın altında yatay açılan yapısı ile yer tasarrufu sağlayan, sessiz kapılardır. Panel yapısındaki çift taraflı galvanizli saç dokusu, 40-42 mm kalınlığındaki paneli güçlendirmekte olup, dış darbelere dayanıklı hale getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Seksiyonel Sanayi Kapıları

İşiniz ve işyerinizin her parçası, bir zincirin halkaları gibidir. Endüstriyel kapı tercihinizde güçlü halkalardan biri olmalıdır. Başarıya giden her yol doğru tercihlerdne ve doğru iş ortaklarını seçmekten geçer. Hız ve tasarruf sağlayan seksiyonel sanayi kapılarımız farklı tip panel ve kapı seçenekleriyle yaşamınızı kolaylaştırır.

Seksiyonel kapılar dikey olarak açılır ve bu sayede kapının önünde ve arkasında yer işgal etmez. Kapı panelleri yatay olarak tavan altına, dikey olarak açıklığın üzerine doğru veya çatı boyunca hareket edecek şekilde yerleştirilir.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar

Daha Fazla Bilgi

Yükleme Sistemleri

Yükleme rampaları, fabrika ve depolarda yükleme boşaltmanın yapıldığı sevkiyat alanındaki fabrika zemin seviyesi ile araç kasasının seviye farkını ayarlayarak, forklift, transpalet v.g araçlar ile yapılan yükleme boşaltma işlemlerinin hızlı, güvenli ve verimli yapılmasını sağlar.

Yükleme sistemleri ihtiyaca göre çeşitli standart boyutlarda ve çeşitli çalışma şekillerinde sunulabilmektadır. Bunun yanı sıra çeşitli montaj şekilleri ile yapı projelendirilmesinde kolaylıklar sağlar. Yükleme yapılacak ürünün ağırlığına göre 6-9-12-15 ton taşıma kapasitesine sahiptirler.

Daha Fazla Bilgi


Yüksek Hızlı PVC Kapılar

Fabrika, depo, araç servis merkezi ve showroom gibi endüstriyel tesislerde geçiş yoğunluğu yaşanan alanlarda, hızlı açma kapama yapması neticesinde zaman tasarufu sağladığı gibi iklimlendirilmiş alanında korunmasını sağlar. Soğuk hava depolarında izolasyonlu model ile ısı tasarrufu sağlar.

PVC perdenin esnekliği ve dayanımı, çarpma etkisini sönümler. Güçlü çarpmalar halinde yan kılavuzlardan çıkarak, hem yükleme aracının hem taşınan malın hem kapının zarar görmesini engeller. Kendi kendini tamir edebilen kapı modelin pvc kapının çalışması ile tekrar dikme içine yerleşir.

Daha Fazla Bilgi

Yangın Kapıları

Yana kayar veya menteşeli model yangına dayanıklı kapılar, geniş açıklıklarda yangın izolasyonunu sağlamak için kullanılmaktadır. Bu kapılar 120 dakika yangına dayanıklıdır. Koridor geçişi gibi yanlarda boşluk olmayan alanlarda menteşeli tip kapılar tercih edilmelidir.

Yangın kapıları, yangına dayanıklı kepenkler, yangına dayanıklı seksiyonel kapılar, yangın ve duman perdesi gibi seçimlerinize göre teknik özellikler farklılık göstermektedir. Yangına dayanıklı cam kapılarda, paslanmaz veya boyalı çelikten imal edilen profil çercevelerinin içinde yangına dayanıklı özel camlar kullanılmaktadır. Yangın perdeleri, yapıda yangının yayılmasını, belirli bölgelerde hapsedilmesini ve radyasyon koridorunu sınırlayarak yangını hapsederek, yaşam güvenliğini sağlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Radarlı Kapılar

Geçiş yoğunluğu yaşanan alışveriş merkezleri, iş merkezleri, konaklama tesisleri ve hastane gibi yapıların girişlerinde hızlı şekilde otomatik olarak açılıp kapanan kapılardır.

Hızlı şekilde açılıp kapanması sayesinde ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Yatay harekette bulunduğu için daha az yer işgal eder. Hastane ve gıda imalathaneleri gibi hijyen çalışma koşullarında, sızdırmazlık sağlayan özel contalama ve kızaklama sistemine sahip hermetik kapılar kullanılmatadır. Geçiş genişliğinin dar olduğu mekanlarda teleskopik kapılar tercih edilir. Alışveriş merkezi v.b yerlerde acil çıkışı kolaylaştırmak için panik açılımlı kapılar tercih edilir.

Daha Fazla Bilgi

Bariyer ve Yol Blokaj Sistemleri

Konut, fabrika ve işyerlerinde otopark güvenliğini sağlamak, hızlı taşıt trafiğini mümkün kılmak ve kontrol altına almak için kullanılan sistemlerdir. Açma-kapama süresi kol uzunluğuna bağlı olarak, 2-8 saniye arasında değişmektedir. Hızlı açma - kapama özelliği sayesinde yana kayar kapı otomasyouna göre avantaj sağlamaktadır.

Elektrostatik boyalı veya galvaniz çelik gövdeden oluşmaktadır. Bariyer uzaktan kumanda, kartlı geçiş, açma kapama butonu, plaka okuma sistemi, HGS sistemi ve gsm telefonu ile kumanda edilebilir. Mantar bariyer, yaya yollarını araç trağinden ayırmak, otoparklara yetkisiz araçların girmesini önlemek gibi normal seviyedeki güvenlik uygulamaları için kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Bahçe Kapısı Otomasyonu

Konut ve işyerlerinde, yana kayar tip kanatlı kapıların ve dairesel tip kanatlı kapıların, otomatik olarak açılmasını ve yapının güvenliğini sağlayan otomasyon sistemleridir.

Kapı kanadının ağırlığı, kapı kanadının genişliği ve kullanıcı sayısına göre motor tercihi yapılmaktadır. Bu bilgileri göz önüne alarak kapı motorunun hidrolik veya mekanik olması tercih edilir. Uygulamanın yapılacağı alanın uygunluğuna göre mafsallı, teleskopik veya yeraltı montajı tercih edilir. Emniyet fotoseli ve kenar emniyet tamponu ile açılma ve kapanma güvenliği sağlanır.

Daha Fazla Bilgi

Pencere Otomasyonu

Rahatlıkla ulaşılamayan özellikle yüksekteki pencereler için kolay kullanım imkanı tanır. Yangın ve duman tahliye sistemi ile ortak çalışabilme özelliğine sahiptir. Zaman ve enerji tasarrufu sağlar.

Pencere otomasyon sistemleri zahmetsiz açılabilme özelliğine sahiptir. Kullanılacak otomasyon sistemleri ile birlikte rüzgar, yağmur gibi meteorojik etkenlerden korunmayı sağlar. yangın ihbar ve söndürme sistemleriyle uyumlu çalıştığından tam koruma sağlar.

Daha Fazla Bilgi

PVC Şerit Perde

PVC şerit perdeler, monte edildikleri bölgede çalışma şartlarını kolayştırdığı gibi, ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ayrıca ortamı toz, duman ve kötü kokulardan da arındırarak, endüstriyel ve ticari standartı en üst seviyede tutar.

Saydam PVC maddesinden üretilen şerit perdeler, istenen kalınlık ve ebatlarda mevcut olup çok değişik şekillerde montaj imkanı sağlamaktadır. Pvc şerit perde taşıyıcısı, galvanizli yapılabildiği gibi paslanmazdan da yapılabilmektedir. Çarpma kapılar her iki yöne açılıp kapanmayı sağlayan kapılardır.

Daha Fazla Bilgi

Bilgi Almak mı İstiyorsunuz ? +90 216 577 09 14 / 15