• garaj kapıları

Piramit Yapı Otomasyon Sistemleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Piramit Yapı-Otomasyon Sistemleri 1998 yılında kurulan bir uygulama firmasıdır.

Firmamız, ticari ve konut tesislerinin, kapı geçiş sistemleri ihtiyaçlarına yönelik, uygulama vermek için kurulmuştur. 21 yılı aşan sektör tecrübemiz ve sahip olduğumuz mühendislik altyapımızla kapı geçiş sistemleri konusunda birçok kaliteli ve sağlam eserler meydana getirmiş olan Piramit Yapı, profosyonel ekip ve ekipmanlarla çalışmalarını sürdürmektedir.


  Seksiyonel sanayi kapısı hangi avantajları sağlar ?

Hız ve tasarruf sağlayan seksiyonel sanayi kapılarımız farklı tip panel ve kapı seçenekleriyle yaşamınızı kolaylaştırır.

Ticari binalarda endüstriyel kapılar önemli yer tutar. Bu nedenle dev bir enerji tasarruf potansiyeli de sunarlar. Seksiyonel kapılar dikey olarak açılır ve bu sayede kapının önünde ve arkasında yer işgal etmez. Kapı panelleri yatay olarak tavan altına, dikey olarak açıklığın üzerine doğru veya çatı boyunca hareket edecek şekilde yerleştirilir.

  Garaj kapısı nedir ?

Seksiyonel garaj kapıları, müstakil konut ve apartmanların araç girişlerinde, aracınızı her türlü hava şartlarından korumak ve kapalı otoparkın güvenliğini sağlamak için kullanılır.

Garaj kapısı için bırakılmış boşluk ölçüleri, genişlik, yükseklik, kiriş mesafesi, derinlik gibi değilkenler garaj kapısının seçimini etkilemektedir. Panelin iki tarafındaki tekerleklerin kılavuz ray içinde dikey hareket etmesi ve tavanın altında yatay açılan yapısı ile yer tasarrufu sağlayan, sessiz kapılardır. Panel yapısındaki çift taraflı galvanizli saç dokusu, 40-42 mm kalınlığındaki paneli güçlendirmekte olup, dış darbelere dayanıklı hale getirmektedir.

  Yükleme sistemleri hangi alanlarda kullanılabilir ?

Yükleme rampaları, fabrika ve depolarda yükleme boşaltmanın yapıldığı sevkiyat alanındaki fabrika zemin seviyesi ile araç kasasının seviye farkını ayarlayarak, forklift, transpalet v.g araçlar ile yapılan yükleme boşaltma işlemlerinin hızlı, güvenli ve verimli yapılmasını sağlar.

Yükleme sistemleri ihtiyaca göre çeşitli standart boyutlarda ve çeşitli çalışma şekillerinde sunulabilmektadır. Bunun yanı sıra çeşitli montaj şekilleri ile yapı projelendirilmesinde kolaylıklar sağlar. Yükleme yapılacak ürünün ağırlığına göre 6-9-12-15 ton taşıma kapasitesine sahiptirler.

MÜHENDİSLİĞE AÇILAN KAPILAR

Projelerinizin çözüm ortağı olmaktan gurur duyarız.

Müşteri odaklı hizmet anlayışımız ve memnuniyetiniz en öncelikli felsefemizdir.
Çok hızlı gelişen sektörde, ekonomik ve kalıcı çözümler sunmaya devam edeceğiz

Talep ve ihtiyaçlarınızı maksimum seviyede ve zamanında karşılamaktayız.
Yenilikçi çözümler, profosyonel hizmet, yüksek kalite sağlamaktayız.

Endüstriyel / Sanayi Otomasyonu ve Konut Otomasyonunda Tercihiniz

Mutlu Müşterilerimizden Bazıları